Rok založení:                              1951

Klubové barvy:                           červená, modrá

Současné klubové vedení:        Ladislav VODIČKA - předseda, František Palek - tajemník, Pavel ŠVARC - jednatel, Libor PICHLÍK - hospodář

 

 

    Od založení se naše mužstvo dospělých nacházelo v soutěžích  III. třídě, v šedesátých okresní přebor a v roce 1969 naše mužstvo postoupilo do krajské I.B.třídy. Po roce sestup zpět do okresního přeboru ,který jsme hráli nepřetržitě až do roku 1989. Od devadesátých let střídavě v okresním přeboru a III.třídě. Od roku 1994 se naše B mužstvo dospělých nacházelo ve IV.třídě. V letech 1973-1976 proběhla na původním hřišti výstavba nového sportovního areálu. Poslední rekonstrukce proběhla v roce 2011, kdy došlo ke kompletní renovaci budovy s kabinami. Po celou dobu trvání oddílu se náš klub snaží pečovat také zejména  o mládežnická mužstva. Ve spolupráci s klubem Unionu Cerhovice se náš klub v poslední době zaměřil na ty úplně nejmenší. Zejména díky aktivitě našeho předsedy, Ládi Vodičky a fundovaného trenéra Vládi Cibulky, se vytvořilo mužstvo mladší přípravky. Naš klub se snaží vytvořit silnou mládežnickou základnu, což se daří. 

 

V letošním ročníku 2019/2020 hrají tato mužstva:

Máme tu další sezónu, do které jsme přihlásili tyto týmy – A mužstvo (Okresní přebor), B mužstvo (IV. třída), starší žáci (Krajská třída), mladší žáci (okresní přebor) a přípravky. Doufáme, že budete i nadále podporovat TJ DROZDOV.