turnaj v Hýskově

02.08.2014 10:30

    Naše "A"mužstvo se účastnilo turnaje pořádajícího klubem Stejstav Hýskov. Naše mužstvo změřilo nejdříve síly s mužstvem SK Hostomice, sbírající body v 1.B třídě. Hráči Hostomic drželi míč více na svých kopačkách, ale i naši borci bojovali a dokázali si vytvořit i několik šancí. Nakonec však naše mužstvo podlehlo soupeři v poměru 0:3. V boji o 3. místo v turnaji se naše áčko utkalo s mužstvem Cerhovic. Tradiční soupeř nás však přehrál naprosto ve všem. Na nás byla znát i únava z předchozího utkání v parném počasí. Na soupeři byla znát větší sehranost a zejména pak lepší fyzická kondice. Naše mužstvo nakonec podlehlo zaslouženě rozdílem 0:7.  

soupiska TJ Drozdov:

brankáři: Lisý, Schovánek

obránci: Přidal, Voráček, Průša, Kovařík, Palek Š., Matějka

záložníci: Opatrný, Jiránek, Spurný, Grund, Zelenka 

útočníci: Hatina, Švarc, Palek F.