turnaj ml. přípravek OFS ve Všeradicích

05.04.2014 10:00

soupiska hráčů: BUREŠ Milan, BUBEN Martin, KŘIVÁNEK Tomáš, HRUDKA Daniel, KALBAN Jakub, Adam a Filip KLAUSOVI, KRÁSA Zdeněk, KYNCL Antonín

 

výsledky: 

TJ DROZDOV - Olympie Zdice 10 : 4

TJ DROZDOV - Všeradice 3 : 2

TJ DROZDOV - TJ Felbabka 3 : 4

 

konečné poradí:

1. Všeradice

2. TJ DROZDOV

3. TJ Felbabka

4. Olympie Zdice

 

     První z řady turnajů OFS Beroun ml. přípravek jarní části se uskutečnil v sobotu 5.4.2014 od 10 hodin na hřišti ve Všeradicích. Jako všch turnajů této části sezény se účastnila mužstva Všeradic, Felbabky, Zdic a TJ DROZDOV. Náš tým nebyl kompletní, ale naopak jsme byli posíleni o nového hráče, Jakuba Klabana. Pevně věříme, že se mu bude v našem týmu líbit. A teď již k samotnému turnaji. V prvním utkání jsme jednoznačně porazili tým Olympie Zdice v poměru 10:4. I když v průběhu utkání jsme v několika momentech polevili v náporu, nakonec jsme přesvědčivě vyhráli. Následovalo utkání s domácím týmem Všeradic. Od začátku se jednalo o vyrovnané utkání se spoustou střel na branku na obou stranách. Obě mužstva bojovala, ale nakonec se nám podařilo vyhrát 3:2. V posledním zápase jsme se utkali s Felbabkou. Jako při každém zápase s tímto týmem i tentokrát bylo mužstvo Felbabky tvořeno borci o hlavu většími, než ti naši, ale i přesto se naši kluci rvali a bojovali. V tomto směru zaslouží jednoznačně pochvalu Danda Hrudka a Tomáš Křivánek. Nakonec jsme však prohráli 3:4. Nejlepším hráčem Drozdova byl vyhlášen Danda Hrudka.

     Na závěr je třeba říci, že ne všichni plní na hřišti pokyny, které jsou jim před jednotlivými zápasy dávány. Stále chybí soustředěnost na hru a větší vůle zápas vyhrát. Ty chvíle, kdy jsme absolvovali tyto turnaje se slovy, že výsledky nejsou důležité, jsou pryč. Uběhl další rok a již by se měla ukazovat nějaká kvalita a zúročení tréninků. Nicméně, vzhledem k tomu, že se jednalo o první zápasy na přírodním hřišti po tak dlouhé době, hodnotíme tento turnaj vesměs kladně. Tak že v pondělí všichni na tréninku...

-Milan Průša-