turnaj ml. přípravek OFS ve Všeradicích

14.05.2014 17:00

soupiska hráčů: BUREŠ Milan, HRUDKA Daniel, KLABAN Jakub, Vítek Průša, ŠTOCHL Sebastian, BUBEN Martin, KÁRA Martin, PROCHÁZKA Ondra, WIMMER Jarda, 

 

konečné pořadí:

1. Všeradice

2. TJ Felbabka

3. TJ DROZDOV

4. Olympie Zdice

 

     Máme za sebou turnaj ve Všeradicích. Stává se již tradicí, že v prvním zápase se nedokážeme dostatečně prosadit přes tým Zdic, který dá se říci pravidelně obsazuje poslední místo a darujeme jim body. Ty bychom však dokázali oželet, ale jako bychom ještě byli někde v šatně a ne v probíhajícím utkání. Tak že rozjezdy máme zatím pomalejší. Co se dalších zápasů týče, tak musíme uznat, že tentokráte nás tým Všeradic přehrál. Byli lepší. Dokázali si několikrát vyměnit míč mezi sebou, o což se neustále snažíme. Uznat musíme také kvalitu několika jednotlivců v týmu soupeře. Proto jsem Všeradicům jednoznačně podlehli. V posledním utkání se nám podařilo vybojovat výhru na Felbabkou, proto jsme obsadili o skóre konečné třetí místo.