turnaj ml. přípravek OFS v Drozdově

16.04.2014 17:00

soupiska hráčů: BUREŠ Milan, KŘIVÁNEK Tomáš, HRUDKA Daniel, KLABAN Jakub, Martim KÁRA, Vítek Průša, Sebastian ŠTOCHL, Štěpán ŠLEJHAR, Samuel FRÜHAUF

 

konečné poradí:

1. Všeradice

2. TJ Felbabka

3. TJ DROZDOV

4. Olympie Zdice

 

     První turnaj na domácí půdě a z naší strany jednoznačně nejnepovedenější. Stále chybí soustředěnost na hru, o tom, že někteří stále neposlouchají a nedělají to, co je jim kladeno na srdce. Hrbolaté hřiště nám dělalo problémy, ale podmínky byly pro všechny týmy stejné. Turnj se vyvedl našemu brankáři Milanu Burešovi, který výborně zachytal. Další bojovník, na kterém bylo vidět, že chce, byl Sebastian Štochl. Snažil se mít každý míč. Jen to jeho otáčení s míčem do středu hřiště... To mu dělalo problémy. O těch, kterým se turnaj nepovedl a se kterými jsme nebyli spokojeni, zde psát nebudu. S konkrétními jedinci jsme si to vyřikali, někde i za pomoci tatínků... :-) Hlavu vzhůru za dalšími boji. V turnaji jsme dokázali porazit pouze tým Zdic, což je málo. Čekali jsme, že na domácím hřišti s daleko víc ukážeme.

     Nejlepším Hráčem Drozdova byl vyhlášen Milan Bureš. Děkujeme za pomoc při organizaci turnaje našemu předsedovi Láďovi Vodičkovi a odpískáním některých zápasů Zdendovi Křivánkovi. 

-Milan Průša-