turnaj ml. přípravek OFS na Felbabce

17.05.2014 10:00

soupiska hráčů: BUREŠ Milan, HRUDKA Daniel, KLABAN Jakub, Vítek Průša, ŠTOCHL Sebastian, BUBEN Martin, KÁRA Martin, WIMMER Jarda, VALERIU V.

 

konečné pořadí:

1. Všeradice

2. TJ Felbabka

3. TJ DROZDOV

4. Olympie Zdice

 

     Podobný průběh turnaje jako naposledy ve Všeradicích s tím rozdílem, že mužstvo Olympie Zdice se nám podařilo hned na úvod turnaje porazit a dále, že tým Všeradic ukázal svou daleko větší sílu. S týmem Felbabky jsme o výhru přišli v posledních vteřinách zápasu. Nejlepším hráčem Drozdova byl po zásluze vyhlášen Kuba Klaban. Asi tak, jak se Kuba tentokrát prezentoval, bychom si to představovali od všech. Krom toho, že stále nepobíráme taktické pokyny hlavně co se obrany týče, chybí nám taková ta bojovnost. Pokud bych měl jmenovat hráče, kteří tyto atributy naplňují, tak je to určitě již zmiňovaný Kuba Klaban, Danda Hrudka a Sebík Štochl. Tomáš Křivánek pro nemoc dlouhodobě chybí, ale i ten mezi tyto hráče patří. U ostatních jsou v tomto směru ještě rezervy, tak doufejme, že to ještě příjde. Co se týče Milana Bureše, opět předvedl několik skvělých zákroků a jeho forma od loňského roku roste. 

     Poslední turnaj se uskuteční na našem domácím hřišti hned tuto středu již tradičně od 17:00 hodin.