turnaj ml. přípravek OFS na Felbabce

26.04.2014 10:00

soupiska hráčů: BUREŠ Milan, KŘIVÁNEK Tomáš, HRUDKA Daniel, KLABAN Jakub, Vítek Průša, ŠTOCHL Sebastian, Adam a Filip KLAUSOVI, Zdeněk a Patrik KRÁSOVI, BUBEN Martin

 

konečné pořadí:

1. TJ DROZDOV

2. Všeradice

3. TJ Felbabka

4. Olympie Zdice

 

     Krásné slunečné počasí a skvěle připravené hřiště nás přivítali na dalším z turnajů, tentokrát poprvé na Felbabce. Již tradičně jsme turnaj zahájili zápase s Olympií Zdice. Ačkoliv soupeře jsme v předchozích utkáních dokázali vždy porazit, tentokrát  nás Zdice předčili hlavně v bojovnosti a důrazu. Tyto dvě vlastnosti nám, ostatně jako vždy, chyběly. Utkání skončilo remízou 3:3 a nutno podotknout, že kdyby Zdice vyhráli, zasloužili by si to. Nepředvedli jsme dobrý výkon. Opět jsme neplnili základní taktické povinnosti, které neustále opakujeme a připravujeme se na ně při trénincích. 

     Následující utkání proti týmu ze Všeradic už z naší strany bylo daleko lepší. Více jsme se snažili, i když u některých stále ještě postrádáme větší důraz a aktivitu. Všeradice jsme nakonec porazili v poměru 6:3. Výsledkově a také již částečně herně s nám toto utkání povedlo. 

     Poslední utkání s Felbabkou, tedy s týmem, který se nám doposud nepodařilo porazit. Před utkáním jsme kluky nabádali k tomu, že nebude v žádném případě špatně, když prohrajeme, ale hlavně když budeme spokojeni s naší hrou a s plněním toho, co jsme si řekli. Musíme říci, že v tomto směru jsme naše představy naplnili a konečně jsme předvedli bojovnou aktivní hru, kterou jsme vyšperkovali výhrou 4:3. 

     Musíme našim hráčům poděkovat za předvedené výkony, zejména v zápase se Všeradicemi a Felbabkou. Tak bychom si to asi představovali. Nás samotné pak potěšilo i to, že kluci po zápase s Felbabkou a při konečném vyhlášení turnaje, projevili nefalšovanou radost z 1. místa,které jsme letos obsadili v mistrovském turnaji poprvé. Nejlepším hráčem Drozdova byl po zásluze vyhlášen Sebastian Štochl.

-Milan Průša-