Sedlec-Prčice - Drozdov "A"

23.01.2014 15:05

Výsledek: 0:4 (0:2)

Střelci: Kadlec 2x, Pergl D. 2x

Sestava: Krafek (7) - Procházka V. (8), Větrovský A. (7), Fíkar T. (7), Onodi D. (7) - Kroupa T. (7), Kadlec R. (9), Přidal R.(7) - Řepka T. (8), Pergl D. (9), Ptáček D. (5) stř.: Jedlička P. (5), Vodička A. (6)

Hráč utkání: Kadlec Richard

 

Toto utkání se neslo ve znamení velkých návratů. Jedním z navrátilců byl Tomáš Fíkar, který se po půlroční absenci se vrátil do základní sestavy. Bohužl ovšem neodehrál po boku Větrovského na stoperu ani poločas a kvůli zranění musel střídat. Druhým hráčem, který po dlouhé době nastoupil v 60. minutě na trávník byl útočník Alex Vodička. Po delší pauze zaviněné zraněním podal bojovný výkon, který se od něj v útoku očekává. 

Celý zápas měl náš tým pod kontrolou. Výhodou pro naše fotbalisty byl nádherný terén na kterém jsme mohli využít náš potenciál, který tkví v rychlé kombinaci na minimum doteků. Soupeř nám to ještě zpříjemnil svým pasivním přístupem k napadání. Ačkoli se může zdát, že 4 branky jsou dost, tak tomu tak není. Opět se projevila nesoustředěnost v koncovce. Jako vždy jsm si vytvořil nespočet šancí, z nichž jsme jich většinu zahodili. To nás ovšem trápit nemusí. Silnou zbraní se v tomto zápase stali standardní situace a nakonec odjíždíme domů s dalšími třemi body.