MFK Dobříš - Drozdov "A"

11.04.2014 11:28

Výsledek: 4:4 (1:0) 

Střelci:  Mencl T. 2x, Přidal R., Kovařík 

Hodnocení: Krafek ()  - Procházka V. (), Větrovský (), Fíkar () Přidal () - Kovařík (), Klimeš (), Mencl P. () - Řepka (), Kroupa (), Kadlec () stř.: Kindl (), Gargoš (), T. Mencl ()

Hráč utkání:

 

Do zápasu v Dobříši jsme vstupovaly oslabeni o obránce Onodiho a střelce Vodičku. Bylo to znát. Domácí, plni chutě porazit náš celek, začali velmi aktivně. První půle se odehrávala především na naší polovině, ale obranná hráz se dlouho držela. Nakonec jsme inkasovali po krásné střele J. Slunečka. Navíc po třiceti minutách musel trenér sáhnout ke střídání, protože Kadlec neměl formu a do hry s dostal Kindl, který hru dopředu oživil. Poločas skončil 0:1 pro domácí.

    Na začátku druhé půle jsme museli znovu dvakát střídat, protože brankář Krafek a záložník Klimeš již nemohli pokračovat. Do hry se tak dostali Gargoš s T. Menclem. Oproti prvnímu poločasu však žádná změna. Domácí nám prostě nedovolili přiblížit se k vápnu a do 60. minuty přidli další dvě branky. Rýsovali se slušý debakl. Trenér hostujících favoritů však přeházel sestavu a ponechal pouze tři beky. Na stopera se stáhl Kovařík a oba stopeři se vytáhli směrem dopředu. Předvším u Větrovského to byl exelentní tah. Z nenápadného přímáku z půlky Richarda Přidala si domácí vstřelili kuriózní vlastní gól - 3:1. V 80. minutě však dobříšští hráči znovu udeřili z bejku a opět zvýšili o tři branky. Hosté to však nevzdávali a v 84. minutě Větrovského parádní střelu dorazil do brány Tomáš Mencl 4-2. Ten stejný hráč se o minutu později znovu prosadil a snížil skóre o jedinou branku 4-3. Tlak hostů, kteří toužili v závěru urvat body se stupňoval a v 90. minutě vyrovnal hlavou Kovařík. Fantastický bod, který jsme získal pouze bojovnost a tím, že jsme chtěli, byl na světě.