Drozdov "A" - Podlesí

20.10.2013 00:26

Výsledek: 9:2 (4:1)

Střelci: Pergl D. 3x, Kadlec 3x, Jedlička, Ptáček, Větrovský z pen.

ŽK: Krafek, Jedlička

Hodnocení: Krafek (9) - Procházka V. (9), Větrovský (9), Přidal (7), Onodi D. (8) - Ptáček (8), Klimeš (8), Kadlec (10) - Řepka (9), Pergl (9), Jedlička (9)

Hráč utkání: Kadlec Richard

 

V sobotním utkání se nám povedlo porazit první a taktéž neporažený tým rozdílem třídy. Jsemrád, že naši kluci nastoupili už od první minuty zodpovědně zezadu a produktivně dopředu. První půle jsme soupeře horko těžko pouštěli na naší polovinu a vytvořili si náskok tří gólů. Do druhé půle nastoupil soupeř s tím, že nemá co ztratit a dopředu byl nebezpečnější. Nicménně po dalších brankách, které jsme přidali se soupeř složil. Výsledek utkání určitě neodpovídá postavení v tabulce, ale upřímně doufám, že kluci se neuspokojí a s podobnou zodpovědností se porvou i v následujících utkáních.