Drozdov "A" - Jílové

03.11.2013 12:30

Výsledek: 3:1 (1:0)

Střelci: Pergl D., Kadlec R., Jedlička P.

ŽK: ---

Hodnocení: Krafek (7) - Procházka V. (7), Větrovský (7), Přidal (7), Onodi D. (7) - Ptáček (2), Klimeš (6), Kadlec (7) - Řepka (6), Pergl (7), Kroupa (7)

stř.: Jedlička (5)

Hráč utkání: Krafek Václav

 

 

Už od začátku zápasu bylo jasné, že na takovém terénu nemůžeme soupeře přehrát fotbalovostí. Hráčům to v lisovkách klouzalo a míč jim odskakoval daleko od nohy. První půli jsme odehráli lépe než soupeř. Nicméně na souboj favorita soutěže s celkem, který se utápí v sestupových vodách, to bylo málo. Z minima příležitostí jsme nakonec vsítili po signálu z rohového kopu. Do druhé půle jsme nastoupili s ještě menším nasazením a bojovností než do té první a bylo to znát. Soupeř byl u všeho první, vyhrával souboje a náš brankář nás dokonce několikrát podržel. Jsou to nesmírně důležité 3 body, protože jsou nejspíše první podzimní várkou bodů, o kterých nelze s čistým svědomím prohlásit, že jejich počet je zasloužený...