Bohutín - Drozdov "A"

28.10.2013 18:11

Výsledek: 1:2 (0:2)

Střelci: Pergl D., Kroupa T.

ŽK: ---

Hodnocení: Krafek (7) - Procházka V. (9), Větrovský (8), Přidal (6), Onodi D. (8) - Kroupa (8), Klimeš (8), Kadlec (8) - Řepka (7), Pergl (8), Ptáček (6)

Hráč utkání: Procházka Václav


Jde o nejtěsnější výsledek, který náš dorost dosud odehrál. Samozřejmě musíme mít na vědomí, že každý zápas nemůžeme vyhrát o pět gólů, a že soupeři nám nenechají body zadarmo. Určitě nešlo o podcenění soupeře, ačkoli jsme před týdnem dali nakládačku konkurenci z Podlesí. První půle byla naopak velmi kvalitní a fotbalová. Troufám si říct, že první půli v Bohutíně jsme hráli nejhezčí fotbal v této sezóně. Problém byl v produktivitě. Nedokázali jsme vykouzlit finální přihrávku, a když ano, tak jsme zakončovali nepřesně. Proto první půle skončila po Kroupově gólu z rohového kopu a dorážce Davida Pergla "jen" 0:2.

Do druhé půle vstoupil z našeho pohledu úplně jiný tým. Projevem to nebyl ani tým, nýbrž jakési mužstvo poskládané z indiviualit. Krajní hráči se přestali nabízet a středoví hráči často tahali balon sami. Naprosto bez jakékoliv kombinace. Přestali jsme se koncentrovat a několik hráčů zvolilo špatný přístup k zápasu (to ještě nechci rozebírat o přístupu některých hráčů před zápasem). Soupeř časem dokázal po sérii našich chyb snížit a vzájemným hecováním sílil jeho tlak. Nicméně kluci výsledek ubránili a z Bohutína si vezeme 3 body, ale nakonec opravdu vydřené 3 body.