9. KOLO TJ DROZDOV - Hostomice "B" 5 : 2

19.10.2013 00:00

TJ DROZDOV - HOSTOMICE "B"

5 : 2 (1 : 1)

Sestava TJ Drozdov:

Lisý

Spurný          Voráček          Pergl P.          Průša (Sládek P.)

Holub (Hloušek)          Grund          Jiránek          Opatrný M. (Švarc)

Pergl T.          Mojžíš (Pergl D.)

 

Střídačka: Hloušek, Švarc, Pergl D., Sládek P., Kubíček

 

Hodnocení zápasu trenérem:

    Tak jdem na hodnocení. První půle hrozný, hrozný, hrozný. Netrénujem a je to znát, než se vyprdíme, tak je půle v hajzlu a pro nás štěstí, že jsme do půle srovnali. Soupeř zatím nejhorší a my se mu přizpůsobíme. Druhá půle o hodně lepší s několika góly, ale završena zlomenou nohou Mojži. No zápas až tedy na výsledek špatný.

    K jednotlivcům: Honza…nic na něj skoro nešlo a tak není co hodnotit. Stoperská dvojice Vori, Pavel…no prvý zápas s několika nepřesnýma přihrávkama, ale jistota vzadu.Bambi …na tomto terenu jsem si myslel, že bude pohyblivej, ale chce to běhat je tam těžkopádnost. Milan Průša …tak teren mu vůbec nevyhovoval a nekdy zbytecne rychlé vyrážení na soupeře. Holoubek….no ani nevím, že hrál, nuda. Johny….nejhorší první půle, kterou jsem od něj viděl, druhá lepší. Peťa…..no co říct, jedna věc fotbal ok, ale nechci rozhádat mužstvo a tak kapku v klidu. Martin Opat ….hráč pro změnu stylu, nehrál špatně, ale... Tomáš Pergl….hrál, bojoval. David Pergl…..velké oživení, asi nejlepší hráč v zápase. David Mojžíš …..smůla, smůla, smůla nic jiného k tomu nemůžu říct, ať se brzy uzdraví. Habe….před zápasem připraven jak na pláž, zranění snad, chci aby hrál, protože je hodně fotbalovej a tak poradte co s ním??????Pavel Sládek …..dobrý. Fanda….nasazení jaké by měl mít každej + fotbalovost Habeho a máme hráče, kterého by nám každej záviděl. No na závěr hoši zamyslete se nad tím a jdem do dalšího zápasu s větším nadšením a nasazením. A ještě jedna věc…Šimone prosím hrajeme o víkendu, tak na to mysli a šetři se!!!!!!

-Míra Koželuh-