9.3.2014 turnaj ml. přípravek (r. 2006) ve Zdicích

09.03.2014 09:00

Soupiska hráčů: Martin BUBEN, Josef ČAPEK, Tomáš KŘIVÁNEK, Daniel HRUDKA, Víťa PRŮŠA, Valča VALERIU, Sebastian ŠTOCHL, Štěpán ŠLEJHAR, Patrik ŠUBERT, Aleš ZÁHROBSKÝ

 

     

DROZDOV - ZDICE

3 : 1

branky: Průša, Hrudka, Čapek

VŠERADICE "B" - DROZDOV

0 : 10

branky: 3x Průša, 2x Šlejhar, 2x Čapek, Křivánek,
             Šubert, Buben

VŠERADICE "A" - DROZDOV

1 : 3

branky: 2x Čapek, Průša

DROZDOV - FELBABKA

3 : 2

branky: Hrudka, Průša, Čapek

 

Hodnocení:

    Zásluhou Honzi Čapka se nám podařilo na poslední chvíli přihlásit do turnaje ml. přípravek (r. 2006), který se konal v neděli 9.3.2014 v sportovní hale ve Zdicích. Ačkoliv se kvalitativně nejednalo o typ turnaje, který jsme absolvovali v Rokycanech, pro nás to byl turnaj velmi zajímavý a to z důvodu účastníků tohoto turnaje, neboť se jedná o soupeře, se kterými se naše ml. přípravka "B" bude utkávat v jarní části sezóny. Turnaje se zúčastnila tedy mužstva Olympie Zdice, dvě mužstva Durisolu Všeradice a TJ Felbabka. 

    Asi nemá cenu rozebírat každý zápas zvlášť, neboť jsme všechny zápasy zvládli na výbornou a zejména proti Všeradicům "B" jsme si s chutí zastříleli. Ostatní zápasy nebyly až tak rozdílné, co se výsledků týče, ale vesměs jsme měli vždy hru dá ce řici pod kontrolou. Nutno také podotknout, že naše mužstvo bylo jako jediné složené z hráčů ročníku 2006, ale spíše mladších, což se o dalších mužstev, zejména pak týmu Felbabky, říci rozhodně nedá. Nicméně, turnaj jsme zvládli na jedničku a po zásluze jsme jej také i vyhráli. Nejlepším hráčem našeho mužstva byl vyhlášen Danda Hrudka. Jako vždy, poděkování patří dětem za jejich chování a plnění úkolů na hřišti a také i jejich rodičům.

-Milan Průša-