9.10.2013 mini turnaj v Komárově

02.03.2014 16:57

soupiska hráčů: M. Buben, A. Záhrobský, T. Křivánek, V. Průša, M. Kára, Z. Krása, A. Kyncl, T. Fulín, P. Šubert

 

hodnocení: 

    Tak že je za námi předposlední turnaj, tentokrát konaný v Komárově. Naše sestava nebyla kompletní, neboť chyběl Danda Hrudka a také Michal Papert. Nicméně jsme nepředváděli úplně špatné výkony. Opět nemá cenu řešit výsledky, pořád ještě je to druhořadá záležitost. U některých hráčů je stále vidět jakýsi nezájem, což se u těch úplně malých dá stále tolerovat. U těch starších už budeme postupně zvyšovat nároky.

    Možná pár slov k jednotlivcům... Martin Buben - výborně nám zachytal, když byl potom v poli, tak jsme asi čekali trochu víc, neboť už víme, co v něm je. Jinak Martin má tak trochu svůj svět, tak že by měl trochu zapracovat na vnímání toho, co mu kdo říká. Ale to je problém u většiny z kluků. Aleš Záhrobský - jeden z těch nejmenších. Snažil se, nebál se, celkově dobrý. Tomáš Křivánek - to je náš tvrďák. Neuhne nikomu, bojuje, má střelu, patří k nejlepším. Jen trochu zkrotit jeho temperament :-) Víťa Průša - těžko se mi ho hodnotí, protože vidím možná víc chyb, než třeba někdo jiný, ale myslim, že kdyby si vzal od "Pačiho" trochu z jeho tvrdosti, bylo by to optimální. Martin Kára - Musim říci, že Martin mě (nás) od začátku této sezóny velmi mile překvapuje. Mohu ho porovnat s jarem, tak že určitě zlepšení. Mám i pocit, že ho to daleko víc baví, snaží se, tak že chválíme. Zdenda Krása - to je náš malej kecálek :-) Samozřejmě, že jako většině mu ještě chybí taková ta orientace a vstřebání určitých pokynů. Ale v jeho tváři je neustále vidět úsměv, tak že určitě naplňuje to, proč to všichni hrajeme. Toník Kycl - Tonda se pořád ještě seznamuje. Je pro něj spousta nových věcí, ale v určitých momentech je vidět, že se nebojí a má chuť hrát. Tomáš Fulín - Fulda je další benjamínek. Má pořád ještě spoustu času. Nicméně, na to jak je malý se s tim pere velmi statečně. Vypadá to, že i snad něco po tom tátovi podědil... :-) Páťa Šubert - zlepšuje se. V určitých momentech mám pocit, jako by se bál běžet rychleji, ale jak jsem již uvedl výše, pořád ještě mají všichni nárok na chyby. 

    Neberte toto hodnocení jako nějakou zavažnou kritiku. Je to jen jakýsi náš pohled na konkrétní výkony na tomto turnaji. A také určirě vy, rodičové, chcete mít informace o tom, jak si vaše dítka vedou. Důležité je, že to kluky baví a hlavně chtějí. V pondělí nás čeká trénink, tak zasílejte případné omluvenky, které u některých postrádáme.

-Milan Průša-