8. KOLO TJ Zaječov - TJ DROZDOV 0 : 5

12.10.2013 00:00

Sestava TJ Drozdov:

Kubíček

Průša          Voráček          Pergl P. (Opatrný M.)           Palek Š.

Holub          Jiránek (Štochl)           Grund          Pergl T. (Spurný)          Švarc (Kalina)

Mojžíš (Hloušek)

 

Střídačka: Opatrný M., Štochl, Spurný, Kalina, Hloušek    

 

Hodnocení zápasu trenérem:

    Tak něco k sobotnímu zápasu v Zaječově. Zaječov – malé hřiště,osobní souboje a ne moc fotbalu…tak toho jsem se bál před zápasem. A my….zvládli jsme zápas tak jak má mužstvo, které hraje na postup….zodpovědně. Až na jedno zaváhání, při kterém nás zachránil brankář, jsme ovládli hru a několika hezkými akcemi s dobrou koncovkou nedali Zaječovu šanci.

    K jednotlivcům: Míra - v nejdůležitější akci domácích nás podržel a tak super. Vori – bez komentáře za 1. Pavel Pergl – začínám se obávat o jeho zdraví, každej zápas je na záchranku a to by nás mrzelo, protože jeho hra s obětavostí je výborná. Milan – dobrý výkon. Šimon – no mám radost, že mu to jde, výborný, hlavně při osobních soubojích a i ta rozehrávka se zlepšila. Habe – dopředu super dozadu nic moc. Tomáš Pergl – super, ve hře hlavou nejlepší na hřišti. Petr – hrál co mu vyhovuje a tak by to mělo být. Johny – zápas, ve kterém se mu moc nedařilo, ale vše dohnal bojovností. Holoubek – solidní výkon. Mojža – také bez komentáře za 1. Honza Kalina – pokaždé hraje jiný post a přesto se s ním popral dobře. Martin Opat – to mu asi sedí vlítnout do zápasu třeba ve druhé půli a oživit ho. Piši – no musí chodit trénovat, i fotbalista, který hraje výborně a netrénuje, tak má těžké nohy a to bylo vidět. František – jeho bojovnost a nasazení je super, ale řešení v rozhodujících chvílích musí změnit. Bambi – tento zápas odnesl jako třetí bek, ale příště to může být jinak, tak za těch pár minut nehodnotím. Jinak doufám, že tréninky budete navštěvovat všichni a v sobotu jdem za vítězstvím. 

-Míra Koželuh-