6. KOLO Doubravan Újezd - TJ DROZDOV 0 : 0

28.09.2013 00:00

Doubravan Újezd - TJ DROZDOV

0 : 0

Sestava TJ Drozdov:

Lisý

Spurný (Palek Š.)          Voráček          Pergl P.          Průša

Pergl D.          Jiránek          Grund          Švarc (Holub)

Kalina (Opatrný M.)          Mojžíš (Hloušek)

 

Střídačka: Krafek, Hloušek, Holub, Opatrný, Palek Š.

 

Hodnocení zápasu trenérem:

     Řeknu předem, pro nás tento zápas hodně důležitý, který dopadl dobře. Začali jsme vlažně, což mi připadá, že jen nám nějak souzeno. 10 minut byl Újezd jasně lepší a to se dá říct o celé první půlce, i když bych asi umazal za zbytek prvního poločasu „jasně“ a tím zbývá lepší. Měli jsme jednu velkou šanci, kterou měl Dawe, což byl také jeden z mála hráčů, který mě 1 poločas nezklamal. Druhej poločas byl o něčem jiném. Všichni makali super a tak by to mělo vypadat. Já měl tedy představu, že je přehrajeme kombinačně, ale jsem na konec rád za tu bojovnost. Měli jsme jen smůlu a to dvojitou, že nebyla odpískána penalta na Davida Mojžíše a že z tohoho zákroku má bebíčko (doufám,že bude ok). Jinak jsem s bodem spokojen.

     K jednotlivcům:Honza Lisý – No super výkon i s jedním hereckým. Hodnotím bohužel zase dohromady stoperskou dvojici Vori, Pavel – 0 hovoří za vše, ale ani jim nemůžu nic vyčíst. Bambi – ty jeho přihrávky, na tréninku asi nic jiného dělat nebude. Milan – rychlost asi už mít nebude, ale obětavej a bezchybný výkon. Dawe – jeden z nejlepších hráčů, který to hodně prožívá i po zápase. Petr – odehrál to co od něj očekávám, akorát mi chyběl někdy ve středu hřiště což nám chybělo pro kombinaci. Johny – bojoval, hecoval, chtěl. Habe – nebojoval, nehecoval a nevím jestli chtěl, bohužel u fotbalisty, kterej by dle mého mohl kopat o hodně vyšší třídy, je to málo a to mě mrzí. Já jen doufám, že to bude zase ten Habe, který hrál v Žebráku. Honza Kalina – snažil se, ale ty jeho kličky a někdy pozdě naražení balonu to chybí. David – bez komentáře …doufám,že bude zdravej. Holoubek – super oživení. Fanda – dobrej bojovnej výkon, až na to otření hlavou. Martin Opatrný – solidní výkon. A Šimon co k němu říct……asi pro mě jedno příjemné překvapení….super výkon.

- Mira Koželuh-Více zde: https://www.tjdrozdov.cz/a-tym/sezona/