5. KOLO TJ DROZDOV - TJ Chaloupky 2 : 0

21.09.2013 00:00

Sestava TJ Drozdov:

Kubíček

Spurný          Voráček (Průša)          Pergl T. (Kalina)          Sládek P.

Holub (Hloušek)          Švarc (Opatrný)        Grund          Jiránek (Štochl)

Pergl T.          Mojžíš

 

Střídačka: Hloušek, Průša, Štochl, Opatrný, Krafek

Branky TJ Drozdov: Mojžíš, Pergl T.

Hodnocení zápasu trenérem:

 
     Na zápas každej šel s vědomím, že dostávají dardu od každého. Já jsem odehrál mnoho takových „jednoznačných“ zápasů a některé dopadly hůř než ten včerejší…on vlastně dopadl dobře. A proto jsem na to upozorňoval. No kdybychom jsme během 15 minut vedli 3 : 0, na což jsme měli jasné gólovky, tak bylo po zápase, ale tak nebylo. Do toho se nám zranil Habe, což je hráč do kombinace. Přesto jsem věřil, že nějaký gól dáme, což se taky stalo. Druhou půli jsme také měli štěstí, že hostům neuznal gól a my jsme poté pojistili výsledek. 
     Když se vrátím k jednotlivcům tak:Míra…nic nezkazil,ale jednu věc musím na něm vyzdvihnout – neřval jak šílenej.Stoperská dvojice Vori, Pavel je asi zatím jediná věc, co se nám povedla změnit v náš prospěch. Pavel Sládek ….hráč s velkým klidem a přehledem, jen mě mrzí, že chodí tak málo. Bambi …hodně snaživej, až mu někdy chybí klid v rozehrávce. Holoubek…..kdyby dal na začátku tři góly tak byl hvězdou, ale tak nebylo, poté hodně kazil přihrávky.Johny….jeden z nejlepších hráčů včera, škoda jeho častých zdravotních problémů. Habe…..nevím co říct, když nehraje tak mi tam chybí, když hraje, tak mi u něj chybí víc zájem hrát. Peťa…..hráč, který je pan hráč, většina balónů se točila okolo něj, přihrál na gól, akorát si musí uvědomit, tedy pouze na hřišti(mimo něj je to ok), že hrajeme 3 třídu. Tomáš….hrál dobře, bojoval, jen mi připadá, že se poslední dobou fotbalem moc nebaví a to je škoda. David…..s Johnym nejlepší hráč. Honza Kalina…….nastoupil do druhé půle, odehrál v pohodě to co měl, jen na stopera bych vynechal některé kličky. Martin Opatrný…..pro mě v tomto zápase zklamání, protože vždy když jsem ho tam postavil tak to oživil a hrál skvěle,ale v tomto zápase opravdu ne. Piši…..bylo na něm znát, že dlouho nebyl….těžké nohy. Milan Průša…..ač zraněný, odehrál ok. František…..nehodnocen. Jinak děkuji Dušanovi, Šimonovi a Lexovi, že přišli.

 -Míra Koželuh-