25.9.2013 mini turnaj Drozdov

25.09.2013 16:00

konečná tabulka:    1. Komárov

                               2. TJ Drozdov "A"

                               3. TJ Drozdov "B"

soupiska hráčů: Vaněk, Křivánek, Wimmer, Hrudka, Průša, Buben, Šubert, Kyncl, Kára, Krása Z., Fulín, Záhrobský

hodnocení: 

     Předně musím říci, že konečné postavení v mini tabulce není vůbec důležité. Dnešní dva zápasy nám opět ukázaly, jak se naši kluci neustále zlepšují. Troufám si tvrdit, že svou bojovností předčili obě mužstva, proti kterým jsme nastoupili, ačkoliv se jednalo ve většině případů o starší hráče, než jsou ti z našeho béčka. Mezi standardní opory již dlouhodobě patří Tomáš Křivánek a Daniel Hrudka (vyhlášen nejlepším hráčem mužstva), ale pochvalu určitě zaslouží i všichni ostatní, neboť jak jsem již uvedl, zlepšení bylo patrné u všech, což zaznamenali i trenéři "A" týmu. A jak jsme již několikrát říkali, v této kategorii o výsledek vůbec nejde a to dnes kluci naprosto potvrdili svou snahou a chutí. Tak že kluci, velká pochvala a příště tento výkon minimálně zopakovat. Jeden gól v zápasech vstřelil Tomáš Křivánek a tři góly přidal Martin Buben. 

-Milan Průša-