25.01.2014 turnaj ml. přípravek ročník 2006 v Berouně Sportovní hala EDEN

02.03.2014 16:58

soupiska hráčů: M. Buben, T. Křivánek, V. Vitorul, V. Průša, D. Hrudka, P. Šubert, A. Klaus, F. Klaus, T. Sefzig

 

hodnocení:

    Máme za sebou první z řady kvalitně obsazených turnajů, který se uskutečnil dne 25.1.2014 ve Sportovní hale EDEN v Berouně. Již soupis samotných účastníků turnaje naznačil, že se bude jednat opravdu o kvalitní turnaj. Vždyť sami posuďte: FC Grafin Vlašim, Králův Dvůr, FK Motorlet Praha "A", "B", FK Louny, ČL Berouna a Spartak Příbram.

    Naši chlapci se na úvod utkali s borci ze Spartaku Příbram. Ačkoliv výsledek samotný celému utkání úplně tak neodpovídal, prohráli jsme 1:4, kdy naší jedinou branku vstřelil Tomáš Křivánek. Myslím si, že jsme byli Příbrami více jak vyrovnaným soupeřem. 

    V dalším zapase jsme změřili síly s ČL Beroun. Mohu řící, že se jednalo jednoznačně o náš nejpovedenější zápas. Kluci se už rozkoukali po prvním utkání a bylo vidět, že se více snaží a utkání jako takové více prožívali. Po brankách T. Křivánka a V. Průši se nám podařilo zvítězit 1:2, což múžeme považovat za cenný skalp soupeře z Berouna.

    V následujících zápasech se již naplno ukázala kvalita soupeře. V posledním zápase sk. B jsme prohráli s týmem Motorletu "B" 0:5.  Ve vyřazovací části jsme se následně utkali s FK Králův Dvůr (prohra 0:5) a s Motorletem Praha "B" (prohra 0:9).

    Nejlepším hráčem našeho mužstva byl vyhlášen V. Průša. Ačkoliv jsme obsadili poslední 8. místo, zejména v zápase s ČL Beroun jsme svou kvalitu prokázali, čemuž přihlíželi i trenéři výše uvedených týmů a pochvala předvedené hry od trenérů Motorletu, či Vlašimi určitě potěší. Účelem tohoto turnaje pro nás bylo hlavně to, aby si to kluci ošahali a poměřili se s kvalitními soupeři. Nutno také říci, že ačkoliv se jednalo o turnaj ročníků 2006, v našem týmu jsme měli pouze dva hráče tohoto roku narozeni a to M. Bubna a P. Šuberta. Ostatní hráči byli ročníky 2007, což o ostatních týmech se říci nedá. Zde byli v naprosté většině hráči ročník 2006. 

    Závěrem bych chtěl poděkovat i rodičům našich ratolestí, kteří byli nápomocni v průběhu turnaje a za jejich pozitivní povzbuzování při zápaech, což se o rodičích hráčů z jiných týmů říci nedá. A také bych chtěl poděkovat i našim kluků za jejich přístup a chování i čase mezi jednotlivými zápasy. Je to vizitka našeho klubu.

-Milan Průša-