2. kolo Zadní Třebaň - TJ DROZDOV 6 : 2

30.08.2014 17:00

ZADNÍ TŘEBAŇ - TJ DROZDOV

6 : 2 (3:2)

 

Sestava TJ Drozdov:

Schovánek

Spurný          Palek Š. (Kalina)          Grund          Průša

Vodička V.          Jiránek (Zelenka)          Voráček          Opatrný M.

Holub          Švarc (Hatina)

Střídačka: Přidal, Krafek, Hatina, Kalina, Zelenka

 

    V zápase v Třebani jsme chtěli navázat na výkon předvedený v Tlustici. To se nám v začátku utkání také podařilo a rychle jsme se dostali do vedení 0:1. Následovala však naše ruka v našem pokutovém území a následně proměněná penalta. Hra byla i nadále vyrovnaná, ovšem začali jsme chybovat v naší obranné fázi, zejména pak při bránění standardních situací. Soupeř zvýšil skóre na 2:1, opět naší chybou při odkopu míče. Našemu mužstvu se však podařilo opět rychle vyrovnat. Ovšem těsně před koncem poločasu jsme opět lacině inkasovali po rohu soupeře. 

     Ve druhém poločase jsme chtěli samozřejmě co nejrychleji vyrovnat, ale naše hra byla minutu od minuty horší a horší. Nedokázali jsme udržet míč na našich kopačkách, dostatečně jsme nepřistupovali k hráčům soupeře při bránění a z toho pramenily naše další chyby. Inkasovali jsme další tři branky. Nutno říci, že všechny střelené branky jsme soupeři darovali. Všechny padly po našich chybách.