2.10.2013 mini turnaj Drozdov

02.03.2014 16:56

soupiska hráčů: M. Buben, A. Záhrobský, T. Křivánek, V. Průša, D. Hrudka, M. Kára, P. Krása, Z. Krása, A. Kyncl, T. Fulín, M. Papert, P. Šubert.

 

hodnocení:

    Ve středu jsme sehráli v Drozdově další turnaj za účasti Komárova, Lochovic, Drozdova "A" a našeho týmu. Výsledky byly, jsou a ještě delší dobu budou až druhořadé. Jde o to, aby si kluci s chutí zahráli, měli z toho radost a snažili tomu dát vše! Nasazení a snaha byla na hřišti vidět. Ostatní věci, jako technické dovednosti, jsou otázkou času a hlavně tréninku. Tam se tomu budeme věnovat, aby byl progres vidět co nejdříve. Ale jak už jsem zmínil, bude to trvat delší dobu, takže to chce hlavně trpělivost Vás rodičů, nás trenérů a všech fanoušků. Výsledky, ať už ve skóre, nebo v individuálním zlepšení se určitě dostaví, pokud bude každý z kluků pracovat v trénincích na maximum. Na závěr bych rád poděkoval Romanu Fulínovi za zástup Milana, který dorazil až na poslední zápas. Ale díky patří samozřejme i Vám, rodičům, všem fanouškům a nesmím opomenout ani manželé Brotánkovi, kteří pomáhají s dresy a všemi organizačními věcmi. Příští týden hrajeme v Komárově, informace ještě rozešleme do mailů.

-Ilja Zítka-