1. kolo SK Tlustice - TJ DROZDOV 1 : 0

23.08.2014 17:00

SK TLUSTICE - TJ DROZDOV

1 : 0 (1:0)

 

Sestava TJ Drozdov:

Schovánek

Průša          Palek Š.          Grund          Spurný

Vodička V.          Jiránek          Voráček          Opatrný M.

Holub          Švarc

Střídačka: Křivánek, Přidal, Krafek, Hatina, Kovařík, Zelenka

 

    První mistrovské utkání po dvou sezónách ve III. třídě opět v okresním přeboru pro naše mužstvo. První poločas jsme čelili náporu soupeře, kdy jsme odvraceli několik slibných šancí Tlustice. Jedna z nich po naší chybě vyústila v gól v naší síti. Ale i naše mužstvo se dokázalo během prvního poločasu kombinační hrou dostat do šestnáctky soupeře, avšak bez vstřelení tíženého gólu.

    Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem postupně zvyšovat tlak na soupeře a samozřejmě se snažit minimálně o vyrovnání nepříznivého skóre. Polovina toho, co jsme si v kabině řekli, se podařila. Tlustici jsme dostali pod tlak. Jejich hra se postupně přelila pouze v nakopávané míče z jejich obrany. Převzali jsme otěže utkání a soupeře jsme přehrávali i fyzicky. K naší smůle se nám však vyrovnat nepodařilo, i když jsme se několikrát dostali před soupeřova golmana. I přes konečnou pořážku se za předvedený výkon nemusíme stydět. Konečnému výsledku by spíše slušela zasloužená remíza, ale pokud nevstřelíme branku, těžko můžeme přemýšlet o získaných bodech.