1.3.2014 turnaj ml. přípravek (r. 2006) v Rokycanech

02.03.2014 17:10

soupiska: VANĚK Tomáš, ČAPEK Josef, KŘIVÁNEK Tomáš, ŠLEJHAR Štěpán, BUBEN Martin, ŠTOCHL                               Sebastian, PRůŠA Vít, ŠUBERT Patrik, ZÁHROBSKÝ Aleš, HRUDKA Daniel

 

ZÁPASY V ZÁKL. SKUPINÁCH    

Kohouti 06 "B" - TJ DROZDOV

3 : 1

branky: Čapek 

FC Viktoria Plzeň 07 - TJ DROZDOV

5 : 4

branky: 2x Buben, Čapek, Křivánek

Kohouti 07 - TJ DROZDOV

1 : 6

branky: 3x Křivánek, 2x Čapek, Buben

TJ Holoubkov - TJ DROZDOV    

0 : 6

branky: 2x Šlejhar, Průša, Štochl, Křivánek, vlastní

Kohouti 08 - TJ DROZDOV    

0 : 11

branky: 5x Průša, 2x Křivánek, Záhrobský, Šlejhar,
            2x Štochl


 

    ZÁPAS O 5. MÍSTO    

Dobrovíz (dívky) - TJ DROZDOV

0 : 3

branky: Průša, Šlejhar, Buben                      

 

Hodnocení:

    V sobotu 1.3.2014 se naše ml. přípravka ročník 2006 zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje, který se konal ve sportovní hale v Rokycanech. Turnaj pořádal fotbalový klub FC Kohouti Rokycany, který vznikl pouze a jen jako "líheň" mladých fotbalistů. Kromě našeho týmu a několika mužstev pořádajícího klubu se turnaje dále účastnily týmy FC Viktoria Plzeň 07, Čechie Příkosice, Dobrovíz (dívky) a TJ Holoubkov. 

     Náš tým se v prvním zápase poměřil s týmem Kohouti 06 "B". Kluci v tomto zápase působili spíše zmateně, což bylo způsobeno zřejmě prostředím velké haly a také přítomností velkého počtu diváků. Kluci né až tak plnili to, co jsme si v kabině řekli o postech jednotlivých hráčů a jejich povinností na hřišti. Nicméně se nám podařilo vstřelit čestný gól z kopačky Pepči Čapka. 

     V dalším zápase jsme se utkali s týmem zvučného jména, FC Viktoria Plzeň 07. Tento zápas byl pro naše kluky něčím vyjímečným. Výkon z naší strany byl ale daleko lepší. Kluci nechali respekt k soupeři v kabině a odehráli jsme vyrovnaný zápas, který jsme však nakonec prohráli v poměru 5:4 pro soupeře. Troufám si říct, že jsme měli na výhru, ale na druhou stranu byl tým soupeře sestaven výhradně z ročníku 2007 a v našem týmu bylo několik hráčů s rokem narození 2006. Nicméně i tak s jednalo o vyrovnaný zápas.

     V následujících zápasech se již ukázala naše kvalita. V zápasech s Kouhouty 07 a TJ Holoubkov jsme jasně dominovali a vyhráli výsledky 6:1, respk. 6:0. Kluci si s chutí zastříleli. Své taktické povinnosti si již plnili na 100%. Samozřejmě je vždy co zlepšovat, ale pokud hovořím za trenéry, ti byli spokojeni. V posledním zápase jsme narazili na tým Dobrovíze. Ačkoliv se jednalo o tým děvčat, některé z nich směle konkurovala nejen svou postavou našim zdatnějším borcům. I přesto jsme však dokázali v tomto zápase vyhrát v poměru 3:0 a obsadili tak konečné 5. místo. 

     Závěrem bych chtěl, jako vždy, poděkovat rodičům, kteří na turnaj doprovázeli naše kluky, za slušné povzbuzování a v některých momentech i za pomoc trenérům při upozorňování na nadcházející zápas v momentech, kdy probíhala taktická příprava... :-) Jinak kluci odvedli dobrou práci a pevně věříme, že svou kvalitu potvrdí v jarní části sezóny také při zápasech na přírodních hřištích. Tak že sportu zdar a fotbalu zvlášť... :-)

-Milan Průša-