A tým

     Rok rychle utekl a jsme na prahu nové sezóny ročníku 2014/2015. Kromě splněného cíle, který byl postup do okresního přboru, nastaly i další změny v našem mužstvu. Trenérský post opustil z rodinných důvodů Míra Koželuh a na jeho místo nastoupil staronový trenér Jiří Hrabák. Myslím, že jej není třeba více přdstavovat. V mužstvu Drozdova již v minulosti působil. Jedná se o zkušeného trenéra a pevně věříme, že naše mužstvo dovede do klidných vod okresního přeboru. Sláva Kalina u prvního mužstva zůstal i nadále, za což jsme velmi rádi. Hlavnímu trenérovi vypomáhá při trénincích a jeho přítomnost v našem týmu je pro nás důležitá.

      Co se hráčského kádru týče, naše mužstvo opustil Tomáš Pergl, který hostuje v týmu Cerhovic a ani na podzim nemůžeme počítat s útočníkem Davidem Mojžíšem. Na brankářském postu zůstává Honza Lisý v tandemu s Mírou Kubíčkem. V průběhu přípravy se nadále snažíme kádr dopůnit o další posily. V jednání je příchod Jardy Zelenky, který v poslední sezóně hrál v mužstvu Praskoles. Tak, jak tomu bylo i v minulé sezóně, i v této se budeme snažit zapracovat do prvního mužstva i některé hráče dorostu. 

      Cílem pro nadcházející sezónu je umístit se v klidném středu tabulky okresního přeboru a nebojovat o záchranu, tak jak tomu bylo v minulých sezónách, kdy jsme okresní přebor hráli.